MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 11187141
nr 1118 7141
Karmstol
Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juli 2017
kl 18:11:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)